Együtt Lakhelyünkért, Együtt Egymásért
Legyél lakhelyeden az origOnline Képviselője!
Szemléltetésként:
Így néz ki egy aktív képviseleti, településinformációs oldal:
Piliscsaba oldala
Megnézem MOST
Képviselet + Üzleti lehetőség
Ha még nem ismered az origOnline tevékenységét, a tovább haladás
előtt kérlek, KATTINTS IDE, hogy teljesebb képet kaphass rólunk!

Lakhelyeden legyél Te az origOnline képviselője
  • ha lekhelyeden még nincsen helyi képviselőnk,
  • még nem szolgáltatunk részletes információt lakhelyedről
  • LAKHELYED A SZÍVÜGYED és valóban tenni szeretnél a közösségért !!!
  • rendelkezel napi 1-1 óra szabad idővel
    (ajánljuk pl. otthon dolgozó, vagy gyeden lévő anyukáknak, vállalkozóknak, egyéb)
Egy településre egy képviselőt keresünk. (Aki akár dolgozhat akár kis csapatban is.)

FONTOS: Tanulékonyság | Nyitott világnézet | Türelem
Önzetlen segítségnyújtás | Kitartás | Következetesség

A képviselettel nem csak a helyi életet segíted,
hanem egy kiváló üzleti lehetőséget is kínálunk Neked:

DE nem munkaviszonyt ajánlunk fix fizetésért. Ez nem az  hely!
Az origOnline-nál a település oldallal kell úgy foglalkoznod, mintha a saját kis vállalkozásod lenne.
Azaz a település oldal sikere főként a Te tanulékonyságod, kitartásod, kreativitásod és türelmed eredménye lesz.

Természetesen az origOnline és csapata, csoportvezetőd, minden segítséget meg fog hozzá adni, sőt az eddigi tapasztalatok alapján pontosan el is fogja Neked mondja lépésről-lépésre, hogy mit kell csinálnod. Azaz nem kell kitalálnod, tesztelgetned. Csak legyél tanulékony, kreatív és következetes.

Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség feltétlenül olvasd tovább!

1) A képviseletről és az üzleti lehetőségről

Általános szemléletünk, hogy segítsünk egymást - legyen szó csapattársakról, lakosokról, élővilágról, stb - támogassuk egymást, amiben lehet.
Az üzleti lehetőséggel lényegében egy helyben indított vállalkozás indításában adunk támogatást. Egy vállalkozás, amelynek sikere főként Rajtad és kreativitásodon fog múlni. DE nem kell nulláról indulni!!! Minden segtséget biztosítunk. A rendszert és a lépésről-lépésre teendőket átadjuk, sőt csoportvezetőddel akár napi kapcsolatban is lehetsz, illetve lesz Veled.

Aminek meg kell, hogy legyen Benned:
Ha kellő képpen (ez fontos) tanulékony vagy, megvan a kellő lakhelyed iránti szereteted és a közösségért való tenni akarásod, (vagy csak általában mások segítése) mersz előre nézni és lépni, új irányba is nyitni a jól megszokotthoz képest, feltétlenül számíthatsz a segítségünkre, mert mi is így gondolkozunk. Ha az említett jellemvonások Benned is megvannak, mindenki számára hasznos együttműködésnek nézhetünk elébe.

Amit tudnod kell!
Az első időszak odaadással, munkával fog telni. Mint említettük nem fix fizetést nyújtunk, hanem - mint más vállalkozásban is - először adni kell a lakosoknak és szolgáltatóknak (megismerjék a portált), majd ha a kellő bizalom kialakult, kapni fogsz, fogunk, azaz idővel hirdetni is fognak rajta. Ez így működik és így is lesz. De türelemre és a hitben, hogy ez működik nagy szükség lesz!

Milyen feladatokat végez a település képviselője?

Mottónk: "Együtt Lakhelyünkért, Együtt Egymásért"
  1. Segédkezik az origOnline, mint információs portál tartalmának bővítésében
    Az origOnline, mint információs portál segíti a település lakosait abban, hogy gyorsan és egyszerűen juthassanak a mindennapokban keresett elérhetőségekhez, nyitva tartásokhoz, rendezvényekhez, szolgáltatói ajánlatokhoz, apróhirdetésekhez, stb. Ezzel segítve a helyi és térségi lakosok közötti informáltságot és a helyi gazdaság erősítését.

  2. Egy helyben szerveződött közösséggel EGYÜTT tevékenykedik a településen
    A képviselő egy helyi, együtt gondolkozó, a helyi lakosokért, egymásért és a környezet megóvásáért tenni akaró közösséggel tevékenykedik. A közösséghez bárki, bármikor csatlakozhat. Nincs más dolga, mint jelezni ezt a képviselő felé és ha ideje engedi, részt venni az origOnline helyi kezdeményezésű közösségi programjain, mint időszakos település, erdőtakarítás, gyermek programok szervezése, aktuális problémák feltárása és azokra való felhívás, együttes erővel való megoldása.

Konkrét portállal kapcsolatos képviseleti feladatok:

Amíg a portál nincs a köztudatban, addig a képviselő aktívan segít a tartalmi megjelenésben.
  • Közszolgálati információk, programok gyűjtése és feltöltése
    (adatgyűjtéshez használhatóak a nyilvános honlapok, adatbázisok, újságok)
    Későbbi cél, hogy a programajánló oldalt a rendezvényszervezők ismerjék
    és ők maguk töltsék majd fel a programjukat.
    Valamint ezen információk megosztása az origOnline vagy más csoport, közösség oldalán.

  • A helyi üzletek, szolgáltatók, sportszervezetek ingyenes, vagy kiemelt megjelenéshez segítése
    (megismertetés személyesen, prospektus átadása, értesítés e-mailben, facebookon, és további kreatív lehetőségek)
    A képviselő ezen - időről, időre a - megjelenésre fordított összegekből kap jutalékot.
    ILLETVE csoportvezetőként már más, általa indított település képviselőinek eredményéből is.

  • Időszakosan közreműködik az origOnline marketing anyagának kihelyezésében
  • Valamint gyermek pályázatok, programok, nyereményjátékokban és egyéb programok szervezésében vesz részt

2) Csoportvezető, mint magasabb üzleti szint

Eddig csak aktív jövedelmed volt. Most jöjjön a megérdemelt passzív jövedelem.

Amint úgy látjuk, hogy példaértékű a tevékenység, amit a képviselt településen nyújtassz, csoportvezetőként is lehetőséget biztosítunk. Azaz más településekre is kereshetsz képviselőt, akiknek a megtanultak és kitapasztalt utad alapján megtaníthatod, hogy ők hogyan lehetnek sikeresek. Az ő sikereik alapján passzív jutalékban fogsz részesülni.
Mit nevezünk példaértékű eredménynek?
Információval ellátott az oldal, a helyi vállalkozások, sportolási lehetőségek, szervezetek nagy része szerepel a keresőben, a programajánló oldalon szerepelnek a helyi rendezvények, Te magad, vagy csapatod helyi rendezvényeket szerveztetek, jó az együttműködés más civil szervezetekkel... Azaz a helyi közösségi életének zászlóvivője vagy.

Miért nagyszerű üzleti lehetőség a csoportvezetői szint?
Mert a passzív jutalék már nem a te közvetlen munkádból származik, hanem az általad segített képviselőn keresztül érkezett ügyfelek szolgáltatási díjából. Azaz tőled függetlenül érkezik időről-időre. Érdemes eljátszani a gondolattal, hogy már több képviselőt is sikeresen elindítottál.

Reméljük, hogy kis, előzetes információnk elnyerte tetszésedet.
Csatlakozz csapatunkhoz. Teremtsünk értéket együtt!

Az alapok mélyen a felszín alatt húzódnak...
Ne várjuk mástól a segítséget!
Segítsük MI EGYMÁST!
Ez az origOnline szemlélete
origOnline Adatbázis Kft - 2017
A közösség ereje
"Együtt Lakhelyünkért,
Együtt Egymásért"
Nincs felemelobb érzés, mint látni, hogy
a segítség, amit adsz célba talál, boldog és
köszönetet sugárzó tekintettel viszonozzák.
Ezen, adakozás elvén alapszanak az origOnline
közösségépítő kezdeményezései. Egy ember
cselekedete is nagy változást, inspirációt
eredményezhet, de egy hasonlóan
gondolkodó és tettre kész közösségnek
hihetetlen húzó ereje van. Tartsunk össze
és segítsük egymást helyi szinten!
Gondolkozz globálisan,
cselekedj lokálisan!
Önfejlesztő sarok

A békés, boldog élet mindenkit megillet.
Téged is! Az oda vezető utat, SAJÁT utját
azonban mindenkinek magának kell járnia.
Már most is rajta jársz! Lépj tovább, előre!
Kezd Te a változtatást és a Világ majd
Veled "változik". Ezen útat világítja meg,
vagy segíthet rajta a tovább haladásban
ezen önfejlesztő sarok.

Van, hogy két ember kétféleképpen látja ugyan azt a helyzetet... Miért?!
"Aktuális látásmódunk alapján gondolatok születnek, gondolataink érzelmekett váltanak ki, érzelmeink alapján hozunk döntéseket, döntéseink alapján cselekszünk, vagy nem cselekszünk, aminek következményei lesznek. Így jönnek létre más-más élethelyzetek, majd ismételten látásmódunk alapján alakul ki világképünk (gondolat) és kezdodik elorol. Példa: Ha számomra valami kihívást okoz, más számára félelmet kelt (látásmód -> kinduló gondolat) más lesz a lezajló folyamat. Tehát a kindulópont a látásmódunk, gondolkozási szokásaink. De annál is fontosabb az éber, tiszta TUDATUNK, hogy lehetoségünk van gondolkozási szokásainkon, változtatni, ez által a folyamatra hatással lenni.
Ez a rövid összefoglaló ugyancsak elindított egy folyamatot :) "
origOnline | Együtt Lakhelyünkért, Együtt Egymásért